O firmie

Knauf Partner w Nowym Sączu  to jedyny w regionie południowym  punkt sprzedaży  nowoczesnych materiałów budowlanych jak również systemów oferowanych przez lidera rynku budowlanego firmy Knauf.

Prowadzimy kompleksową sprzedaż materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy oraz remontów domu jak również obsługi inwestycji.

Posiadamy  w ofercie szeroką gamę materiałów budowlanych, wykończeniowych, jak i chemii budowlanej między innymi, farby, fugi, silikony i akryle, kleje, masy szpachlowe i gładzie, narzędzia płyty, profile, narożniki i akcesoria, środki gruntujące i hydroizolacje, tynki wewnętrzne, tynki zewnętrzne, wylewki systemy suchej zabudowy, systemy ociepleń zewnętrznych, styropian, systemy tynkarskie, systemy glazurnicze, systemy podłogowe, systemy ociepleń wewnętrznych, systemy Aquapanel, pokrycia dachowe i akcesoria dachowe , materiały ścienne, systemy kominowe.

Posiadamy mieszalnik tynków i farb ze STREFĄ KOLORÓW KNAUF 

Jako lider w regionie sprzedaży systemów ociepleń jesteśmy w stanie zaspokoić państwa oczekiwania. Tynki w bajecznych kolorach będą ozdobą każdego domu.

Naszą misją jest współtworzenie z odbiorcami partnerskich relacji, tak aby nasi odbiorcy mogli, zakupując u nas produkty, otrzymywać szczegółowe dane techniczne, mieć zapewnione profesjonalne doradztwo w zakresie interesujących ich zagadnień budowy oraz kompleksową obsługę w tym zakresie, wraz z szybką dostawą towarów na wskazane miejsce, np. budowę.

Stawiamy  na ciągły rozwój i modernizację, dzięki czemu realizujemy swoje cele.  Jesteśmy w dyspozycji Naszych Klientów - z całą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wspieramy naszych wykonawców. Organizujemy szkolenia o różnej tematyce, na których można uzyskać odpowiednie certyfikaty.

Zapraszamy do współpracy...

 

 

 NAJNOWSZE PROMOCJE